قوانین فروشگاه اینترنتی پایونیرا

1-  مشتریان جهت خرید ، پرداخت ، دسترسی و گارانتی محصولات، موظف به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت هستند .

2 – فروشگاه از پاسخ به سؤالات آموزشی معذور است و صرفاً به سؤالاتی که مربوط به کیفیت و مشخصات فنی محصولات باشد پاسخ می‌دهد.

3-  فروشگاه مسئولیتی در قبال نواقص احتمالی سیستم درگاه بانکی، تراکنش‌های ناموفق و شبکه اینترنت ندارد.

4 – مدیر فروشگاه، تنها مرجع تأیید، حذف، ویرایش و درج مطالب مطرح شده از سوی مشتریان در پنل کاربری و نیز بخش نظرات هر محصول و محتوا محسوب می‌شود.

5- بعلت نواسانات ارز، برای خریدهای بیش از یک میلیون تومان و نیز خرید تعداد بالا (بیش از یک عدد) قبلاً با ما تماس بگیرید و مورد را هماهنگ فرمایید.

6-  خریداران و بازدیدکنندگان حق درج مسائل نامرتبط، غیراخلاقی و خلاف شئونات اسلامی و ملی در پنل کاربری و همچنین بخش نظرات را ندارند و بدیهی است که بخش پشتیبانی و ارتباطات نسبت به حذف این نوع مطالب درنگ نخواهند نمود.همچنین فروشنده ، جلوگیری از درج نقدهای نادرست و غیر فنی و مطالب خارج از چهارچوب فروشگاه را حق خود می‌داند.

7 – خریدار باید در انتخاب محصول دقت کافی را لحاظ نماید. درصورت خرید اشتباه یک محصول به هیچ عنوان امکان عودت وجه مقدور نیست.

8 – فروشگاه اینترنتی پایونیرا، ابزار اتصال مستقیم خریداران محترم از یک سو و نمایندگی‌های مجاز محصولات مرتبط با صنعت خودرو از سوی دیگر می‌باشد. این شیوه باعث حذف دلالان شده و آسودگی خاطر مشتریان را فراهم می آورد. بدین ترتیب فروشگاه ما فاقد سیستم انبارگردانی می‌باشد و سفارش شما پس از دریافت، به نماینده مرکزی محصول مربوطه جهت تامین و ارسال کالا گزارش می‌شود. درصورت عدم موجودی، مراتب به مشتریان اطلاع رسانی شده و عین مبلغ پرداختی مسترد می‌گردد.

9 – تمامی کالاها و خدمات وبسایت فروشگاه به آدرس https://pioneera.ir حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.هرگونه کپی برداری از محتوای سایت با ذکر منبع بلامانع است.

10 – قیمت درج شده کالاها بر اساس نوسان ارز متغیر می‌باشد و قیمت نهایی قبل از ارسال مرسوله به خریدار اعلام می‌شود تا درصورت نیاز، مابه التفاوت آن مطابق نرخ روز از خریدار دریافت گردد. بدیهی است نرخ اقلامی که در پایان وقت اداری ماقبل ایام تعطیل خریداری شوند، مطابق نرخ روز بعد از تعطیلات محاسبه خواهد شد .

11 – هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری بوده و بر اساس تعرفه روز محاسبه می‌گردد.

  • روش های ارسال : شرکت های تیپاکس، چاپار، پست، پیک (مخصوص تهران).
  • امکان پرداخت در محل برای تهران/سقف مبلغ پرداخت در محل (فقط در تهران):  10.000.000 تومان.
  • زمان بندی ارسال محصولات: در صورت ثبت سفارش تا ساعت 17 عصر در روز های شنبه تا چهارشنبه و در روز پنجشنبه تا ساعت 13 کالا در همان روز ارسال میشود . و در روز های تعطیل سفارشات روز بعد از تعطیلی ارسال میشود .

12 – خرید شما مشتریان عزیر از سایت پایونیرا به منزله پذیرش مفاد فوق است که قبل از شروع پرداخت وجه، آگاهی از آنها را در بخش مربوطه تیک زده و قرائت قوانین را تأیید می‌نمایید. بنابراین فروشگاه هیچگونه عذری مبنی بر عدم اطلاع شما از قوانین را نمی‌پذیرد.